„AS MATEK has been highly professional both in technical drawing and construction.“ Per-Øivind Wold, Villa Utvikling A.S
„Flexibility and innovativeness make AS MATEK an easy partner to work with.“ Roar Fuglerud, RF Prosjekt AS

Jõelähtmes

MATEK > Majad müügiks > Jõelähtmes

Müüa ühepere elamu Jõelähtmes!

Jõelähtme – unikaalne keskkond Jõelähtme golfiväljakul 15 minuti kaugusel kesklinnast

Oleme Tallinna kesklinnast 15-minutilise autosõidu kaugusele Manniva küla unikaalsesse keskkonda golfiväljakute keskele ehitanud eksklusiivsed villad. Kogu piirkond on loodud vanade eesti rannakülade põhimõtteid järgides ning moodustab ühtse arhitektuurilise terviku.

Maja asub Jõelähtme Sea Course golfiväljakute keskel aadressiga Kivikirve tee 29, looduskaunis kohas, mere läheduses. Piirkonnas on välja ehitatud asfaltteed ning tänavavalgustus.

Maja asukoht krundil

Hoone paikneb 1200 m² kinnistul. Maja küljes asetseb kinnine autovarjualune ühele autole ning 25 m2 põrandapinnaga panipaik.

Arhitektuurne lahendus ja välisviimistlus

„Kapteni villa” on avar keskkonda sobiva välisilmega 198 m² eksklusiivne elamu 5-liikmelisele perekonnale. Põhikorrusel on avara esikuga külgnev köök ja söögituba, mis avatud ruumina läheb üle elutoaks. I korrusel paiknevad veel 2 magamistuba, saunmajapidamisruum, panipaik ning WC. Elutoast on pääs õuepoolsele terrassile, kus avanev otsevaade golfiväljakule. Välisuks avanev tänavapoolsele terrassile.  Teisel korrusel paiknevad kaks magamistubavannituba koos wc-ga. Elamu interjöör on maitsekalt ja kvaliteetselt viimistletud vastavalt sisekujundaja poolt valitud värvi- ning materjalilahendustele. Põrandatel on naturaalne laudparkett ning märgades ruumides keraamilised plaadid. Sanitaartehnikast on kasutatud kvaliteetseid tooteid.

Elamul on puidust välisvooder ja valtsplekk katus.

Vaata maja plaani!

Küttesüsteemid

Maja on elektriküttega – I korruse suur tuba, köök ning söögituba ja keraamilise plaadiga kaetud põrandad on põrandaküttega, alumise ning ülemise korruse magamistoad radiaatoritega. Hoones on sundventilatsioon.

Sisekujundus

Elamu interjöör on maitsekalt ja kvaliteetselt viimistletud vastavalt sisekujundaja poolt valitud värvi- ning materjalilahendustele. Põrandatel on naturaalne tammeparkett ning märgades ruumides klinker/keraamilised plaadid. Elutoas asetseb kamin. Maja on täielikult sisustatud.

Mis see maksab ja mida selle raha eest saab?

Meie pakkumine on 425 000.- EUR, mis sisaldab “võtmed kätte” valmiduses ning sisustatud sissekolimisvalmis maja, kinnistut suurusega 1200 ning liitumisi side-  ja elektrivõrguvee ning tsentraalse kanalisatsiooniga. Majaga kaasneb golfi aktsia, mis annab õiguse mängida Estonian Golf and Country Clubi väljakutel.

Huvi korral võtke palun ühendust: tel 521 9383

AS Matek

Address: Pärnu mnt 158
Tallinn 11317
Phone: +372 622 0077
Fax: +372 622 0078

 

E-mail: matek @ matek.ee
Reg nr: 10377272,
VAT: EE100345801