„AS MATEK has been highly professional both in technical drawing and construction.“ Per-Øivind Wold, Villa Utvikling A.S
„Flexibility and innovativeness make AS MATEK an easy partner to work with.“ Roar Fuglerud, RF Prosjekt AS

Hovedkontor i Tallinn

MATEK > Kontakt > Hovedkontor i Tallinn

AS MATEK
Pärnu mnt 158, 11317 Tallinn
tel: +372 622 0077
faks: +372 622 0078
e-post: matek@matek.ee

Estisk registerkode 10377272
Estisk VAT-nummer EE100345801
Norsk VAT-nummer 987 115 882

Daglig leder
Sven Mats
tel. +372 622 0077
e-post sven.mats@matek.ee
Salgsleder
Annika Ilm (engelsk, svenske, (russisk))
tel. + 372 622 0084
e-post annika.ilm@matek.ee
skype: annika.ilm
Salgsrepresentant
Kadri Kliimask (engelsk, finsk)
tel. + 372 622 0071
e-post kadri.kliimask@matek.ee
skype: kadri.kliimask
Salgsrepresentant
Svea Raudsepp (engelsk)
tel. + 372 622 0086
e-post svea.raudsepp@matek.ee
skype: svea.raudsepp
Prosjektleder
Leho Varik
tel. + 372 622 0072
e-post leho.varik@matek.ee
skype: leho.varik
Prosjektleder
Tanel Kokk
tel. +372 6220 065
e-post: tanel.kokk@matek.ee
skype: tanel.kokk
Prosjekteringsleder
Raivo Külaots
tel: +372 622 0088
e-post: raivo.kylaots@matek.ee

AS Matek

Address: Pärnu mnt 158
Tallinn 11317
Phone: +372 622 0077
Fax: +372 622 0078

 

E-mail: matek @ matek.ee
Reg nr: 10377272,
VAT: EE100345801